TRAFİK KAZASI
DANIŞMANLIĞI
 0530 245 49 85 
0530 575 94 16 

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK HATTI  İÇİN TIKLAYINIZ

Bedeni Hasar Danışmalığı
Bedeni hasarlı kazalarda sizin bir nebze de olsa yaralarınızı sarmaya çalışıyoruz.Detaylı bilgi için tıklayınız.
Trafik Kaza Danışmanlığı
Maddi hasarlı kazalar, yaralanmalı kazalar ve ölümlü kazalar gibi meydana gelen trafik kazalarında yanınızdayız.Detaylı bilgi için tıklayınız.
Deniz Kaza Danışmanlığı
Yolculuk esnasında vefat eden veya kalıcı sakatlık durumunda olan mağdurlar ve yakınlarına haklarının tanzimi konusunda sizlere destek veriyoruz.Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tren Kaza Danışmanlığı
Yolculuk esnasında meydana gelen tren kazalarında sizin mağduriyetinizi gidermek için yanınızdayız. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Uçak Kaza Danışmanlığı
Kazadan doğan poliçe teminat hakların takibinde mağdur ve mağdur yakınlarının mağduriyetini gidermek için yanınızdayız.Detaylı bilgi için tıklayınız.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam12
Toplam Ziyaret6836
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.28098.3141
Euro10.065710.1060
Site Haritası

ANASAYFA

  Profesyonel Ekibimizle sizlere en iyi şekilde yardımcı olabilmek için çalışıyoruz. Mağdurlarımıza sunduğumuz Akıllı Danışmanlık ile kendini yenileyen, geliştiren, yasaları takip eden ekibimiz ile mağdurlarımıza yardımcı oluyoruz.  Bizi ilk defa arayan mağdurlar için ücretsiz danışmanlık hizmeti veriyoruz.

  Kurulduğumuz ilk günden bu yana Şeffaf Hizmet Anlayışı ve Müşteri Memnuniyetinden asla taviz vermiyoruz. Bizimle iletişime geçtiğiniz ilk günden itibaren sonuçlanana kadar her zaman davanın takipçisi oluyoruz ve mağdurlarımızı bilgilendiriyoruz.

  Trafik Kazası Danışmanlığı olarak Her Zaman Yanınızdayız ve yanınızda olmaya devam edeceğiz bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Kişilerin mağduriyetlerine göre uzman ekibimiz özel çözümler üretmektedir. Bizler sizlere ilk olarak güven veriyoruz bizim en önemli amacımız budur kimsenin mağdur olmadığı bir dünya kurulana kadar bizler mağdurlarımız için çalışmaya devam edeceğiz.

 GÜVENİLİR TECRÜBELİ ŞEFFAF HIZLI