TRAFİK KAZASI
DANIŞMANLIĞI
 0530 245 49 85 
0530 575 94 16 

MAĞDUR HAKLARI

   
   Yaşadığınız trafik kazası sonucunda oluşan bedeni hasar durumuna göre ......tl. kadar tazminat alabilirsiniz. Ayrıca kazanın yeni olmuş olması şartı da yoktur. Son maluliyet durumunda 7 yıla kadar,vefat durumunda 10 ile 15 yıla kadar  geçirdiğiniz trafik kazası sonucu oluşan tazminatınızı -doğru yoldan gittiğiniz takdirde- yasal faiziyle birlikte kuruşu kuruşuna alabilme hakkına sahipsiniz. Hem de Trafik Kazasi Danışmanlığı ile kısa bir sürede uluslararası sigorta şirketlerinden Allianz tarafından hazırlanan Risk Raporu'na göre dünyada her yıl 50 milyon yaralanmalı trafik kazası gerçekleşirken, 1,2 milyon trafik kazası insanların hayatlarına ölümlü ölümsüz mal oluyor. Raporda dünya üzerinde her 6 saniyede bir kişinin trafik kazası mağduru olduğu belirtilmektedir uzmanlar, kazalarda bedenen zarara uğrayan kişilerin haklarını bilmediğini bu nedenle de sigortaya ya da Güvence Fonu'na başvurmadıklarını ortaya çıkarmışlarıdır. Araştırmalar, ölüm hadiselerinde yüzde 20, sakatlık veya bedensel yaralanmalarda ise yüzde 80’e yakın başvuru yapılmadığını bizlere ortaya koymaktadır. Eğer siz veya bir tanıdığınız, bir kaza sonucu bedeni bir mağduriyet yaşadıysa yapmanız ve dikkat etmeniz gerekenleri sıralayalım;

UZMAN YARDIMI ALIN

Bu konu sonuç olarak bir sigorta konusundan oluşmaktadır. Bu yüzden hakettiğiniz miktarı alabilmek ya da eksik almamak için mutlaka sigorta mevzuatına hakim, bürokrasiyi bilen ve güvenilir profesyonel firmalarla çalışmanız sizin yararınıza olur.

MAĞDURİYETİNİZİ GİDERMEK İSTERKEN TEKRAR MAĞDUR OLMAYIN

Piyasada çantacı olarak tabir edilen kişilerin vaatlerine itibar etmemmeniz gerekmektedir. Tazminat rakamlarının yüksek olması art niyetli ya da işi bilmeyen bir çok kişinin bu işe ilgisini artırmaktadır. Bu tip kişlerden uzak durun ve mutlaka konusunda uzman ve güvenilir firmaları tercih etmeniz gerekmektedir.Trafik Kazası Danışmanlığı, tüm Türkiye'de uzman bedeni hasar uzmanlarıyla hizmet vermekte olup tazminat haklarınızı alana kadar sizden hangi sebeple olursa olsun ASLA para talep istememektedir bu konuda her zaman hassas davranmaktadır.

HAKLARINIZ UÇUP GİTMESİN

Trafik kazalarında tazminat haklarından faydalanma süresi yaralanmalı kazalarda 7 YIL, ölümlü kazalarda ise bu yıl 11-15 YILA çıkmaktadır.  Bu süre zarfında başvuru yapılmadığı takdirde tüm haklarınızı kaybedersiniz.