TRAFİK KAZASI
DANIŞMANLIĞI
 0530 245 49 85 
0530 575 94 16 

TRAFİK KAZASI DANIŞMANLIĞIKarayollarında gelmiş olan; son 10 yıl içerisindeki trafik kazaları sonucunda mağdur olanların vefat, daimi sakatlık, yaralanma, tedavi ve bakım giderlerini ilgili sigorta şirketlerinden azami limitler dahilinde alınabilen en  yüksek tazminat alınmasını sağlayarak sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüme ulaştırmaya çalışıyoruz tek yapmanız gereken bizden ücretsiz bir şekilde bilgi almak.

  • Eğer Trafik Kaza Tazminatınızı almadıysanız ve böyle bir tazminattan haberiniz yoksa, İletişim numaralarımızdan bizi arayabilrisiniz. Ya da telefon numaranızı bildirin  biz sizi arayalım bize bu konu internet adresimizden de ulaşabilrisiniz.  Çalışmalarımızda evrak takibi için gerekli resmi veya özel kurum ve kuruluşlarda haklarınızı takip edebilmek için bize sözleşme dahilinde vekalet vermeniz gerekmektedir.

  • Yalnız burada dikkat edilmesi gereken çok önemli bir konudan bahsetmek istiyoruz vekalet verilirken firmamızın ve sizlerin haklarını koruyabilmek adına  sizlerin de mağdur olmanızı önlemek için mutlaka bir sözleşme yapılması gerekmektedir. 

  • Sadece vekaletle iş yapan şirket veya kişilere  itibar etmemenizi şiddetle tavsiye ederiz gereken önemi göstermemenizi isteriz.

  • Ayrıca tazminatınız sizin kendi banka hesabınıza yatırılmasına da dikkat etmeniz bir diğer konudur. Bu önerilerimiz zaten mağdur olan sizleri art niyetli insanlar karşısında tekrar mağdur olmamanız adına söylenen tavsiyelerdir.

  • Destekten yoksun kalma tazminatı gibi,cenaze ve defin giderleri, vefat edenin, vefatı anına kadar yapılan tedavi giderleri ve diğer masraflar,

  • Kazaya karışan aracın uğradığı hasara ilişkin maddi tazminatı alabilirler sakatlanmaları halinde sürekli Efor kaybı tazminatıda alabilmektedirler.

Önemli not :Yukarıda bahsedilen Trafik kazalarında tazminat alabilmek için vatandaşlarımız kendileri müracaat edebilmektedirler.

  • Ancak Tazminat Hukuku çok hassas  ve hesaplama yöntemleri çok karmaşık olduğundan bu konuları doğal olarak  herkesin bilmesi mümkün olmamakla birlikte  bu tazminatları ödemek istemeyen sigorta şirketlerinden dolayı da bazı sigorta şirketlerinin ödeme konusunda aşırı direnmeleri, gereksiz veya temin edilmesi zor olan evrakları istemeleri veya az ödeme yoluna gitmeleri sebebiyle mutlaka profesyonel yardım almaları kendi faydalarına olacaktır.

*** Ayrıca trafik kazası danışmanlığı olarak sizin elinize mağduriyet paranız  geçinceye kadar hiç bir ücret talep etmiyoruz..!!!